Büyüden Kurtulmak İçin Okunacak Dualar

Peygamber efendimiz ( sav ) Büyü yapılmasının haram olduğunu emretmişlerdir. Büyü yapıldığını anladığınızda yapmanız gereken evinizin içerisinde ya da büyü yapıldığını anladığınız mekanda Kuran-ı Kerim ve şu duaları okumak gerekir.
Büyü yapılmış olan kişi , büyüyü üzerinden kaldırmak için;
Salavatı şerifleri 3 er defa okumalı, bu salavatı şeriflerden sonra:
7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun, 7 kere Fatiha Süresi , 7 kere Ayet-el Kürsi, 7 kere İhlas süresi , 7 kere Nas süresi ve 7 kere Felak süresi , duaları okunmalıdır. Bu sureler okunduktan sonra tekrardan “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”
“Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.” Salavatı şerifleri 33 er kez okunmalıdır.
Büyüden kurtulmak ve büyü yapılmış olan birey üzerinden büyüyü kaldırmak için şu dualar okunmalıdır.
Ayet-el kursi duaları ve Bakara suresinin ilk dört ayeti hasta üzerine okunmalıdır. Bakara suresinin en son üç (3) ayeti hasta kişiye okunarak “La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehülmülkü ve lehülhamdü ve hüve ala külli şeyin kadir” okunmalıdır. Ayrıca büyü yapılmış olan kişi 500 kez “La havle vela kuvvete illa billah-il-aliyyilazim”demelidir ve sonrasında fazlaca Ayet-el Kursi okumalıdır. Bu duaların arasında defalarca salavat getirilmeli ve dualar bitince tekrardan okumaya devam edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close